GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Burkar 6945283
nr 694 5283
Burkar
Med lock, 1 par, höjd: 17
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2011
kl 18:59:58
25/4 14:52:12